Kurkite namus, kuriuose norisi būti

Kai namai dvelkia šiluma ir jaukumu, kai mus supa harmoningos spalvos, kai akis džiugina minimalistiniai dizainai - jaučiame, kad čia norisi būti. Padėti Tau susikurti tokius namus - tai GERA NAMIE tikslas. Jaukumu bei šiluma dvelkiantys namai, harmoningos spalvos, minimalistiniai dizainai - tai GERA NAMIE tikslas.

Tikiu, kad namai - tai mūsų šventovė, o daiktai, kuriais juos užpildome turi suteikti jaukumą ir patogumą.

2023 m. įkūriau GERA NAMIE elektroninę parduotuvę, skirtą interjero detalėms įsigyti.

Mūsų komanda kruopščiai atrenka praktiškus bei estetiškus produktus, kurie patenkintų kiekvienų namų poreikius. Mes siūlome pažangiausiais metodais pagamintą produkciją už draugišką kainą.

Šiuo metu asortimentą sudaro virš 2500 prekių, kurios yra gaminamos tik gavus Tavo užsakymą. Neradai to, ko ieškojai? Su malonumu priimame nestandartinių sprendimų reikalaujančius personalizuotus užsakymus. Esame čia tam, kad išpildytume Tavo lūkesčius.

Kiekvienam pirkėjui garantuojame nemokamą pristatymą Lietuvoje (perkant virš 50eur ir nemokamą prekių grąžinimą iš bet kurio Lietuvos miesto.

Mūsų produktai yra skirti tiems, kurie trokšta jaukumo, išskirtinumo, harmonijos, ir estetikos jausmo. Jausmo, jog namuose gera būti.