DUK

Informacija apie prekes

Ar turite fizinę parduotuvę?

Ne, fizinės parduotuvės neturime. Gamyba vyksta pagal individualų kliento užsakymą taip užtikrinant aukščiausią kokybę. Mes neturime atsargų.

Noriu daugiau informacijos apie prekę, kur turėčiau kreiptis?

Dėl papildomos informacijos apie prekes, rašyk mums el. paštu info@geranamie.lt Atsakysime per 4 val. Taip pat gali pasinaudoti Pokalbių langu puslapio apačioje.

Ar gaminate produktus iš nuotraukos?

Gali atsiųsti savo turimą nuotrauką ir ji bus atspausdinta ant Tavo pasirinkto dizaino ir išmatavimų produkto (paveikslo, laikrodžio, sieninės kabyklos ar ūgio matuoklės). Kaina bus lygiai tokia pati, kokia nurodyta mūsų svetainėje prie esamų produktų. Reikalavimai nuotraukai - trumpesnė kraštinė turi būti ne mažesnė nei 2000 pixelių, rezoliucija 300 dpi. Po užsakymo pateikimo, produktas bus pristatytas per 5-10 d. d. Atsiųsk nuotrauką el. paštu info@geranamie.lt ir mes pasistengsime kuo skubiau pateikti Tau asmeninį pasiūlymą.

Ar Jūsų gaminiai saugūs?

Mūsų naudojami rašalai yra bekvapiai ir 100% saugūs aplinkai ir vaikams. Dėl GREENGUARD kokybės ir saugos sertifikatų mūsų gaminiai gali būti naudojami mokyklose, vaikų darželiuose, gydymo įstaigose ir kt.

Ar galite išrašyti sąskaitą-faktūrą?

Po užsakymo įvykdymo Tau bus atsiųsta PVM sąskaita faktūra su užsakymo metu pateiktais Tavo rekvizitais. Jei nori sąskaitoje pakeisti duomenis, kreipkis info@geranamie.lt Pateik duomenis PVM sąskaitai-faktūrai išrašyti ir mes su malonumu tuo pasirūpinsime!

Siuntimas ir pristatymas

Kada gausiu užsakymą?

Įprastai užsakymas pradedamas vykdyti iškart po užsakymo mokėjimo patvirtinimo. Gamyba trunka 1-2 darbo dienas. Gamyba vyksta ne Lietuvoje, todėl vidutiniškai užsakymo pristatymas užtrunka 3-6 darbo dienas. Pateikus užsakymą nurodytu el. paštu Jums bus atsiųsta visa informacija su užsakymo sekimo numeriu.

Ar siunčiate į užsienį?

Taip. Pasirink pristatymą kurjeriu ir užsakymo metu nurodyk tikslų pristatymo adresą. Ir viskas!

Kiek kainuoja pristatymas ir kokie galimi būdai?

Gali rinktis paštomatų (tik Lietuvoje) arba kurjerio paslaugas.

Visoje Lietuvos teritorijoje pristatymas į paštomatus kainuoja 3,5 Eur (kai užsakymo suma yra iki 49,99 Eur). Į pasirinktą paštomatą pristatysime NEMOKAMAI, kai užsakymo suma yra 50 Eur ir daugiau.

Visoje Lietuvos teritorijoje pristatymas kurjeriu į rankas (namus ar biurą) kainuoja 5,99 Eur (išskyrus pristatymas į Kuršių Neriją - 19 Eur).

Paštu arba kurjeriu (priklausomai nuo siuntos dydžio) į Europos Sąjungos šalis - 19,99 eur.

Jei neradai tinkamo pristatymo būdo, kreipkis – pasiūlysime Tau tinkamiausią sprendimą. Daugiau Siuntimo politika

Kur galiu rasti užsakymo sekimo numerį?

Po užsakymo pateikimo Tavo nurodytu el.paštu bus atsiųstas pranešimas su užsakymo sekimo numeriu.

Mokėjimai ir grąžinimai

Kokiomis kredito kortelėmis galiu atsiskaityti?

Mūsų el. parduotuvėje gali atsiskaityti Visa / Mastercard kreditinėmis kortelėmis

Kokia mokėjimų platforma naudojama atsiskaitymams?

Atsiskaityti galima naudojantis Swedbank, Seb, Luminor, Citadelės, Šiaulių banko elektroninės bankininkystės paslaugomis. Atsiskaitymai galimi euro valiuta. Mokėjimai apdorojami naudojantis MakeCommerce.lt mokėjimų platforma.

Ar mano mokėjimų informacija saugi?

Žinoma, kad TAIP. MakeCommerce.lt mokėjimų platforma saugi atsiskaitymams.

Ką daryti, jei prekė neatitiko Jūsų lūkesčių?

Kokybiškos prekės gali būti grąžinamos per 14 dienų nuo jų gavimo dienos. Parduotų nekokybiškų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos, grąžinamos vadovaujantis Lietuvos Respublikos civilinio kodekso nuostatomis.

Kaip grąžinti?

Garantuojame tau grąžinimą be rūpesčių! Kreipkis ir viską papasakosime info@geranamie.lt Daugiau Grąžinimo politika

Per kiek laiko grąžinate pinigus?

Kai inicijuojamas grąžinimo procesas, įprastai pinigai grąžinami per 14 d.d. Mes pervedame klientui pinigus per 1-2 d.d., bet proceso trukmė priklauso nuo Jūsų banko.